1ο Περιφερειακό Τμήμα Θράκης

Πρόεδρος: ΔΡΑΓΑΝΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
Αντιπρόεδρος: ΛΑΠΑΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Γ.Γραμματέας: ΒΑΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Οικ. Επόπτης: ΔΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Μέλη ΜΗΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2ο Περιφερειακό Τμήμα Ανατολικής Μακεδονίας

Πρόεδρος: ΒΕΝΕΤΗΣ ΘΕΟΛΟΓΗΣ
Αντιπρόεδρος: ΔΑΛΚΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ
Γ. Γραμματέας: ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
Οικ. Επόπτης: ΜΑΤΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Μέλη ΚΑΡΑΤΣΙΟΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΟΣΛΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

3ο Περιφερειακό Τμήμα Κεντρικής Μακεδονίας

Πρόεδρος: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Αντιπρόεδρος: ΡΑΠΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Γ. Γραμματέας: ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΣ
Οικ. Επόπτης: ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
Μέλη: ΚΟΚΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΗΚΩΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΚΟΥΜΠΕΡΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

4ο Περιφερειακό Τμήμα Κεντροδυτικής Μακεδονίας

Πρόεδρος: ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Αντιπρόεδρος: ΚΙΤΙΞΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Γ. Γραμματέας: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Οικ. Επόπτης: ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
Μέλη ΛΙΜΠΑΝΟΒΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΛΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5o Περιφερειακό Δυτικής Μακεδονίας

Πρόεδρος: ΚΟΕΜΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Αντιπρόεδρος: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
Γ. Γραμματέας: ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Οικ. Επόπτης: ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
Μέλη: ΤΣΙΩΡΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
ΝΑΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

6o Περιφερειακό Τμήμα Ηπείρου

Πρόεδρος: ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Αντιπρόεδρος: ΚΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Γ. Γραμματέας: ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Οικ. Επόπτης: ΤΣΙΡΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ
Μέλη: ΚΟΛΙΟΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

7ο Περιφερειακό Τμήμα Θεσσαλίας

Πρόεδρος: ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Αντιπρόεδρος: ΚΟΤΣΙΜΠΟΓΕΩΡΓΟΣ ΗΛΙΑΣ
Γ. Γραμματέας: ΝΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Οικ. Επόπτης: ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Μέλη: ΓΟΥΓΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΤΣΟΥΛΟΥΦΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ
ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ ΧΡΟΝΗΣ

8o Περιφερειακό Τμήμα Κεντρικής Στερεάς Ελλάδας

Πρόεδρος: ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Αντιπρόεδρος: ΡΕΝΤΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Γ. Γραμματέας: ΣΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Οικ. Επόπτης: ΚΟΚΚΑΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΜΑΡΙΑ
Μέλη: ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΣΠΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΝΙΤΣΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

9ο Περιφερειακό Τμήμα Ανατολικής Στερεάς Ελλάδας

Πρόεδρος: ΚΟΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Αντιπρόεδρος: ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Γ. Γραμματέας: ΒΑΡΕΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ – ΙΩΑΝΝΑ
Οικ. Επόπτης: ΒΕΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Μέλη: ΜΑΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ
ΜΟΥΤΟΥΣΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

10ο Περιφερειακό Τμήμα Βορειοδυτικής Πελοποννήσου & Δυτικής Ελλάδας

Πρόεδρος: ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Αντιπρόεδρος: ΤΖΙΒΓΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
Γ. Γραμματέας: ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Οικ. Επόπτης: ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Μέλη: ΜΠΑΡΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΛΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΠΑΡΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

11ο Περιφερειακό Τμήμα Νοτιοανατολικής Πελοποννήσου

Πρόεδρος: ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Αντιπρόεδρος: ΣΑΡΕΛΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Γ. Γραμματέας: ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Οικ. Επόπτης: ΤΣΙΑΜΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Μέλη: ΛΥΤΡΙΒΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

12ο Περιφερειακό Τμήμα Δωδεκανήσου

Πρόεδρος ΖΩΓΡΑΦΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Αντιπρόεδρος ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ
Γ. Γραμματέας ΚΑΣΕΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
Οικ. Επόπτης ΜΑΝΤΑΛΗΣ – ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Μέλη ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ

13ο Περιφερειακό Τμήμα Ανατολικού Αιγαίου

Πρόεδρος: ΜΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Αντιπρόεδρος: ΚΑΤΕΡΝΕΛΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
Γ. Γραμματέας: ΚΑΤΟΥΣΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Οικ. Επόπτης: ΚΑΡΕΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Μέλη: ΒΕΡΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΛΗ ΑΝΝΑ

14ο Περιφερειακό Τμήμα Ανατολικής Κρήτης

Πρόεδρος: ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ
Αντιπρόεδρος: ΑΡΑΚΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Γ. Γραμματέας: ΚΑΡΤΕΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
Οικ. Επόπτης: ΣΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Μέλη: ΓΚΛΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ
ΛΕΝΑΚΑΚΗΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ

15ο Περιφερειακό Τμήμα Δυτικής Κρήτης

Πρόεδρος: ΠΕΤΣΕΤΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
Γ. Γραμματέας: ΜΠΑΡΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Οικ. Επόπτης: ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΗ ΕΛΠΙΔΑ
Μέλη: ΜΠΑΪΛΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ
ΚΛΩΘΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΣΙΡΙΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

16ο Περιφερειακό Τμήμα Ιονίων Νήσων

Πρόεδρος: ΝΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Μέλη: ΣΠΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Γ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΖΗΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΟΙΚ. ΕΠΟΠΤΗΣ ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΜΕΛΗ ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ